23. 01 2017 10:55 | Peter Trnovec

Kaskadér Kubovčík: Nebezpečným situáciám sa nevyhýba

Stano Sojka priťahuje problémy a devastujúce zranenia.

Michal Kubovčík pričuchol pri výrobe Hornej Dolnej aj k povolaniu kaskadéra
Michal Kubovčík pričuchol pri výrobe Hornej Dolnej aj k povolaniu kaskadéra Foto: TV Markíza
Kaskadér Michal Kubovčík Kaskadér Michal Kubovčík Kaskadér Michal Kubovčík Kaskadér Michal Kubovčík Kaskadér Michal Kubovčík Kaskadér Michal Kubovčík Kaskadér Michal Kubovčík Kaskadér Michal Kubovčík Kaskadér Michal Kubovčík Kaskadér Michal Kubovčík Kaskadér Michal Kubovčík Kaskadér Michal Kubovčík

Ruka zákona v Hornej Dolnej sa síce snaží byť pevná ako skala, no väčšinou je krehká ako zo skla. Stano Sojka má totiž obrovskú smolu a zranenia rôzneho rozsahu (od odrenín až po kómu) priťahuje ako magnet.

Kaskadér Michal Kubovčík
Foto: TV Markíza
 

Predstaviteľ dedinského policajta Michal Kubovčík tak musí pri nakrúcaní seriálu často použiť svoje kaskadérske schopnosti. Všetky nebezpečné scény si totiž robí sám a nenechá sa zastupovať dablérom.

Kaskadér Michal Kubovčík
Foto: TV Markíza
 

Na obrázkoch vo fotogalérii si môžete pozrieť, ako sa nakrúcala epizóda Kde je doktor? (môžete si ju pozrieť dnes o 20:30), v ktorej sa Sojka opäť ocitne v ohrození života. Bezpečnosť je však vždy na prvom mieste a tak sa Mišo Kubovčík mohol spoliehať nielen na svoje schopnosti, ale aj na poriadnu vrstvu molitanu.

Horná Dolná, dnes o 20:30 na Markíze.

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Horná Dolná - v pondelok, 7. augusta, o 20.30!