MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

01. 04 2017 10:00 | Stela Nováková

Šok pre Šoka: Horná Dolná bez Tunela!

Najslávnejšia slovenská dedina príde o kultovú postavičku!

Juraj
Juraj "Šoko" Tabaček Foto: Facebook J. T.

Nič netrvá večne a aj v Hornej Dolnej budeme musieť uzavrieť jednu úspešnú kapitolu. Podľa našich informácií zo zákulisia obľúbeného seriálu sa totiž čoskoro rozlúčime s postavou Tunela, ktorého bravúrne stvárňuje Juraj "Šoko" Tabaček.

Bol to takýto šok!
Foto: TV Markíza
 

Tunel by sa mal ešte objaviť v epizódach aktuálnej série a s Hornou Dolnou sa rozlúči veľkolepým spôsobom. Manželka ho prinúti ísť na protialkoholické liečenie, ktoré úspešne absolvuje, no stane sa z neho úplne iný človek!

Juraj 'Šoko' Tabaček
Foto: TV Markíza
 

Opustí manželku, dedinu, kamarátov a stane sa stewardom v nízkonákladovej leteckej spoločnosti. Presťahuje sa do Anglicka, kde sa z neho neskôr stane úspešný džezový hudobník a zarytý bojovník proti alkoholu.

Kokos, Bystro a Tunel
Foto: TV Markíza
 

O reakciu k tejto prelomovej udalosti sme požiadali samotného herca. "Prekvapili ste ma, nič o tom neviem, počujem to po prvý raz. Nie je to náhodou prvoaprílový žart?" vyjadril sa exkluzívne pre náš portál Šoko. Je? Nie je? Či? (smajlík)

Ukážte nám vašu Hornú Dolnú

Milujete Hornú Dolnú a radi nakrúcate vlastné videá? Máme pre vás skvelú správu. Pri príležitosti štartu novej série obľúbeného seriálu sme pre vás pripravili súťaž o skvelé finančné ceny. Všetky informácie o súťaži nájdete na našom webe.

Premiérová Horná Dolná, v pondelok 3. apríla o 20:30 na Markíze


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Horná Dolná - vo štvrtok, 24. mája, o 20.30!
Najčítanejšie zo sekcie Horná Dolná