03. 04 2017 11:30 | Peter Trnovec

Záhada Tribečského trojuholníka: Hororové zážitky hercov z Hornej Dolnej!

Šokujúce informácie o mieste, na ktorom sa nakrúca obľúbený seriál.

Marta Sládečková a Metej Landl
Marta Sládečková a Metej Landl Foto: TV Markíza

Bermudský trojuholník poznajú všetci. Ale vedeli ste, že na Slovensku máme podobnú oblasť, ktorej sa hovorí Tribečský trojuholník? Nerobíme si teraz žarty, 1. apríl je už minulosťou. Herci zo seriálu Horná Dolná vám túto záhadu potvrdia!

Roman Slanina (alias Kokos) si totiž naštudoval miestnu históriu a dozvedel sa šokujúce informácie. Raz počas cesty na výrobu sa viezol v aute s Martou Sládečkovou a Maťom Landlom a zdôveril sa im, čo zistil.

ZAK_0832.jpg
Foto: TV Markíza
 

V tejto oblasti sa vraj roky bez stopy strácajú ľudia. Najznámejší je prípad z roku 2006, keď sa pri ceste našlo odstavené auto so zapnutými blikačkami, s kľúčom v zapaľovaní a miliónom korún v kufri! Majiteľ sa vraj nikdy nenašiel!

Keď im dorozprával tento príbeh, zrazu zbadali pri ceste odstavené prázdne auto na blikačkách! Marta Sládečková zostala vystrašená na smrť a povedala, že keby sa im teraz pokazilo auto, tak sa zblázni.

Horná Dolná, Sládečková, Landl
 

Samozrejme, zhruba o kilometer ďalej sa im auto skutočne pokazilo a takmer hodinu museli čakať, kým dorazila pomoc. Aby toho nebolo málo, na druhý deň sa Landlovi so Sládečkovou opäť pokazilo auto - tentoraz už iné a v Prešove!

Keď volali Romanovi (ktorý s nimi už nebol), čo sa stalo, tak im oznámil, že aj jemu sa pokazilo manželkine auto, ktoré si požičal, keďže jeho bolo už v oprave. Postihla ich kliatba Tribečského trojuholníka?

Ukážte nám vašu Hornú Dolnú a vyhrajte 500 eur!

Milujete Hornú Dolnú a radi nakrúcate vlastné videá? Máme pre vás skvelú správu. Pri príležitosti štartu novej série obľúbeného seriálu sme pre vás pripravili súťaž o skvelé finančné ceny. Všetky informácie o súťaži nájdete na našom webe.

Premiérová Horná Dolná, dnes o 20:30 na Markíze

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Horná Dolná - vo štvrtok, 26. apríla, o 20.30!
Najčítanejšie zo sekcie Horná Dolná