08. 04 2017 09:00 | Peter Trnovec

Tunel s americkým úsmevom? K zubárovi chodí ako na klavír!

Genetika mu príliš nedopriala, tak musel prísť radikálny zásah.

Juraj Tabaček
Juraj Tabaček Foto: TV Markíza

Keďže sa Juraj "Šoko" Tabaček čoraz častejšie objavuje na televíznych obrazovkách, rozhodol sa pre kompletnú úpravu svojho chrupu. Genetika k nemu totiž nebola veľmi láskavá, zuby mu postupne odchádzali a samovoľne sa krivili. Podstupuje preto dlhodobý proces, aby mal zdravé zuby, ktoré budu vyzerať dobre.

soko zuby 2.jpg
Foto: TV Markíza
 

„Nikdy som nepatril k mužom, ktorí musia byť krásnozubí, o žiadny americký úsmev mi nejde. Jednoducho pauzy v mojich zuboch nevyzerali na obrazovke dobre a preto som sa rozhodol riešiť to,“ vyjadril sa pre týždenník Šarm.

K zubárovi chodí už vyše pol roka, momentálne je vo fáze hojenia, potom dostane tri nové implantáty. Návšteva zubára preňho nie je nočnou morou, stomatologickej ambulancii sa vôbec nevyhýba.

soko zuby 1.jpg
Foto: TV Markíza
 

„Mne moje krivé zuby neprekážajú. V minulosti som premýšľal aj nad strojčekom, ale rozmyslel som si to. Dôležité je, aby som ich mal všetky zdravé a moje pauzy v ústach boli vyplnené,“ tvrdí populárny Tunel z Hornej Dolnej.

Ukážte nám vašu Hornú Dolnú a vyhrajte 500 eur!

Milujete Hornú Dolnú a radi nakrúcate vlastné videá? Máme pre vás skvelú správu. Pri príležitosti štartu novej série obľúbeného seriálu sme pre vás pripravili súťaž o skvelé finančné ceny. Všetky informácie o súťaži nájdete na našom webe.

Premiérová Horná Dolná, v pondelok 10. apríla o 20:30

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Horná Dolná - v pondelok, 19. februára, o 21.10!
Najčítanejšie zo sekcie Horná Dolná