MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

10. 04 2017 10:45 | Peter Trnovec

Toto tu ešte nebolo: V Hornej Dolnej udreli kruté mrazy!

Letný seriál sa premiérovo zmení na zimný.

Erika v štýlovej baranici
Erika v štýlovej baranici Foto: TV Markíza

Pri sledovaní Hornej Dolnej ste doteraz boli zvyknutí na letnú pohodičku, slniečko, rozkvitnuté kvety, zelené lúky a hlavne príjemné teplúčko. Ale tomu je teraz koniec, do najznámejšej slovenskej dedinky prichádza krutá zima. Reálna, nielen na stránkach scenára!

horna sneh.jpg
Foto: TV Markíza
 

Obľúbený komediálny seriál sa totiž po prvý raz nakrúcal aj v zimnom období a najbližšie premiérové epizódy sa vyrábali vo februári tohto roku. Herci sa tak museli popasovať s mimoriadne náročnými podmienkami.

horna zima.jpg
Foto: TV Markíza
 

V Novej Lehote na začiatku tohto roka poriadne mrzlo a keďže dedina sa nachádza v kotline zomknutej medzi horami, teploty tu pod bod mrazu klesali ešte intenzívnejšie, než v iných častiach Slovenska. Dlho sa na uliciach a dvoroch držal aj sneh.

horna starosta.jpg
Foto: TV Markíza
 

Keďže drvivá väčšina interiérov sa nevykuruje (krčma, starostova kancelária, kultúrny dom/kostol), herci sa museli spoľahnúť na teplý čaj a čo najviac vrstiev oblečenia. Ako to zvládli, sa môžete presvedčiť na vlastné oči.     

Ukážte nám vašu Hornú Dolnú a vyhrajte 500 eur!

Milujete Hornú Dolnú a radi nakrúcate vlastné videá? Máme pre vás skvelú správu. Pri príležitosti štartu novej série obľúbeného seriálu sme pre vás pripravili súťaž o skvelé finančné ceny. Všetky informácie o súťaži nájdete na našom webe.

Premiérová Horná Dolná, dnes o 20:30 na Markíze

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Horná Dolná - vo štvrtok, 24. mája, o 20.30!
Najčítanejšie zo sekcie Horná Dolná