Horná Dolná cover

MARKÍZA • OD 9. MÁJA • V PREDSTIHU NA VOYO •

Rodinné leto Ďura Brmbalíka: Deti vláčil po horách

30. 09 2016 14:00 | Peter Trnovec
Daniel Heriban alias Ďuro Brmbalík
Daniel Heriban alias Ďuro Brmbalík Foto: TV Markíza

Daniel Heriban sa v lete snaží práci vyhýbať.

Aj keď si momentálne ešte stále užívame krásne počasie, leto a dovolenky sú už definitívne za nami. Pracovný kolotoč sa naplno rozkrútil všade a nevyhol sa ani Hornej Dolnej. Výroba nových častí beží na plné obrátky a herci sú v jednom kole. Ale spomienky na to posledné leto v každom doteraz rezonujú.

Erika a Ďuro
Foto: TV Markíza
 

"Leto som mal nádherné, ja si to strážim a snažím sa, aby som si cez leto oddýchol a neberiem žiadnu prácu, pokiaľ nie som vyslovene prinútený. A mňa je veľmi ťažké prinútiť," usmieva sa Daniel Heriban, predstaviteľ majiteľa najznámejšej "rapidečky" Ďura Brmbalíka.

Počas prázdnin sa snažil čo najviac času tráviť s rodinou. Má rád aj more, ale najradšej sa túla po slovenských horách: "Pri mori mi je dobre, ale zasa iba tak ležať ma nebaví. A u nás máme také nádherné hory, že aj keby som každý týždeň išiel niekam inde, aj tak mám čo spoznávať."

 

Lásku k slovenským horám chce vštepovať aj svojim deťom: "Baví ich to, a keď to človek robí odmalička, že ich vláči po tých horách a prírode, tak o to skôr si potom v dospelosti k tomu nájdu cestu."

Horná Dolná dnes o 20:30 na Markíze.

Toto musíte vidieť: Moderátor Ostrova ako ho nepoznáte!
Zúfalý Kemka v slzách: Nechcem otázku, chcem možnosti!
Exkluzívne video! Petra Polnišová na kapote auta