MARKÍZA • ŠTVRTOK • 20:30 •

Nakrúcanie obľúbeného seriálu ohrozené: Hlavnú hviezdu zabudli na pumpe!

28. 02 2020 09:30 | lch
Horná Dolná
Horná Dolná Foto: TV Markíza

O takýchto pikoškách z Hornej Dolnej ste ani len netušili.

Seriál Horná Dolná po pauze opäť pokračuje a vy sa tak od štvrtka, 5. marca, môžete tešiť na svojich obľúbených dedinčanov. Seriál sa nakrúca už vyše päť rokov a o zábavu na pľaci veru nie je núdza. Najväčšiu zábavu a smiech cez slzy na nakrúcaní spôsobuje počasie. To si v Novej Lehote žije svojím životom. Všade naokolo búrky, hromy, blesky a tam svieti slnko a naopak. Všade krásne a v dedine je potopa. A nedávno doslova. „Štyri hodiny predtým, ako sme mali ísť nakrúcať, nám vytopilo kultúrny dom. V celom kulturáku bolo 10 cm vody. Začala sa tak intenzívna brigáda pre celú produkciu. Podarilo sa nám to dokončiť 5 minút predtým, ako dorazil štáb na lokáciu a výroba mohla pokračovať ďalej", prezradil vedúci výroby Juraj Kmeť.

Juraj si taktiež zaspomínal na jednu veľmi úsmevnú príhodu, ako zabudli vyzdvihnúť herečku cestou na nakrúcanie. „Dokonca raz jeden člen produkcie zabudol vyzdvihnúť Danku Gudabovú cestou na nakrúcanie. Vždy ju vyzdvihujú v Zelenči na pumpe. V tomto prípade naložili v Bratislave Števa Kožku a Mareka Majeského a vyrazili smer Zeleneč a Nová Lehota. Ako to však s týmito pánmi býva zvykom, cestou je veľká zábava a vtedy až taká, že na Danku zabudli. Prišli vysmiati do nášho zázemia a moja prvá otázka bola, že či niečo alebo niekoho nezabudli. Ich výraz v tvárach stál za to. Danka si všimla, že preleteli popri a bez nej, tak mi hneď volala. Našťastie, mal som ďalšie auto na ceste z Bratislavy, ktoré ju vedelo zobrať, preto som túto partiu ani neotáčal a vychutnal som si ich priamo na mieste."

Obľúbený seriál Horná Dolná je aj celkom plodný projekt. Zdá sa, že herci aj členovia štábu usilovne „pracujú" na tom, aby Horná Dolná mala aj nástupcov v mladej generácii. Od začiatku nakrúcania sa ich rodiny rozrástli o 25 detí a dvadsiate šieste sa narodí o pár dní.

Sledujte váš obľúbený seriál Horná Dolná od štvrtka, 5. marca!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Horná Dolná - vo štvrtok, 24. septembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na