MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Aj Horná Dolná sa ocitla v karanténe: Radikálne opatrenia obyvateľov!

09. 05 2020 10:46 | TS
Horná Dolná v karanténe
Horná Dolná v karanténe Foto: TV Markíza

Horná Dolná zažíva ťažké časy. Ohrozuje ju nákaza.

Jej obyvatelia sú nútení prijať radikálne opatrenia. Aké? To sa diváci dozvedia už vo štvrtok, 14. mája 2020, v tradičnom čase o 20.30 h.

Mimoriadne opatrenia v súvislosti s pandémiou nového koronavírusu ochromili aj slovenskú seriálovú tvorbu, televízia Markíza musela preto pozastaviť výrobu viacerých diváckych hitov. O nové príbehy svojich obľúbených hrdinov tak dočasne prišli aj fanúšikovia komediálneho seriálu Horná Dolná, jeho tvorcovia však teraz prichádzajú s veľkým prekvapením. Pre divákov pripravili špeciálnu epizódu s názvom Horná Dolná v karanténe, ktorá sa dostane na obrazovky už najbližší štvrtok so začiatkom o 20.30 h.

"Súčasná situácia nám neumožňuje ponúknuť divákom nové časti seriálu v podobe, na akú boli zvyknutí, veľmi si však vážime ich nehasnúcu priazeň, a tak vznikla Horná Dolná v karanténe. Špeciál, ktorý ukáže, ako prežívajú domácu izoláciu obyvatelia najznámejšej seriálovej dedinky. Určite netreba zdôrazňovať, že ich najväčšou zbraňou v boji proti koronavírusu je poriadna dávka humoru," povedala Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

Diváci sa môžu tešiť na svoje obľúbené postavy, akými sú majiteľ najslávnejšej červenej rapidečky Ďuro Brmbalík (Dano Heriban), svojrázny policajt Stano Sojka (Michal Kubovčík), starosta Karol Frlajz (Peter Sklár), asistentka starostu Erika Bednáriková (Petra Polnišová), chlapec pre všetko Lacko Frlajz (Peter Brajerčík), farár Ján Chalupka ml. (Marek Majeský) a trojica krčmových štamgastov Bystro (Matej Landl), Kokos (Roman Slanina) a Tunel (Juraj „Šoko“ Tabaček).

"Našou úlohou je prinášať divákom zábavu. V ťažkých dobách o to viac, preto ma veľmi teší, že budeme opäť na obrazovkách s premiérovou časťou a možno vyčaríme pár úsmevov. Som hrdý na to, ako sa Slováci postavili k tejto situácii a verím, že vďaka Hornej Dolnej na chvíľu zabudnú na všetky obmedzenia a nepríjemnosti," povedal za celý herecký tím Peter Brajerčík alias seriálový Lacko Frlajz.

Aj nakrúcanie tejto špeciálnej epizódy prebiehalo skutočne mimoriadnym spôsobom. Každý z účinkujúcich natočil svoje herecké vystúpenia vo vlastnej réžii bez priameho kontaktu s inými zložkami výroby a teda za dodržania všetkých bezpečnostných opatrení.

PR oddelenie skupiny Markíza

 
 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Horná Dolná - vo štvrtok, 18. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na