MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Premiéra Hornej Dolnej: Takéto špeciálne natáčanie herci ešte nezažili

13. 05 2020 13:30 | lch
Horná Dolná
Horná Dolná Foto: TV Markíza

Vo štvrtok uvidíte exkluzívnu časť obľúbeného seriálu.

Súčasnej situácii a prísnym opatreniam sa museli prispôsobiť tvorcovia obľúbeného seriálu Horná Dolná a vymysleli unikátny spôsob, ako aj v časoch pandémia natočiť pokračovanie seriálu.

Všetko mal pod palcom režisér Tomáš Jančo, ktorý celý systém vymyslel. Spojil sa s každým hercom telefonicky, dohodli sa, ako má scéna vyzerať a každý sa natočil sám. Potom nasledovali pripomienky a režisér dal všetko dokopy.

TIP: Aj Horná Dolná sa ocitla v karanténe: Radikálne opatrenia obyvateľov!

Rekvizity a kostýmy si herci vyrábali sami a prostredie malo pripomínať populárnu dedinku. Niečo sa nakrúcalo aj v Novej Lehote, avšak bez hercov. „Všetky hygienické opatrenia boli dodržané, keďže akýkoľvek kontakt bol minimálny," prezradila nám šéfproducentka TV Markíza Alexandra Dubovská.

Na tento unikátny projekt sa tešil aj Peter Brajerčík. „Našou úlohou je priniesť zábavu pre divákov. V ťažkých dobách o to viac, preto ma veľmi teší, že budeme opäť na obrazovkách s premiérovou epizódou a možno vyčaríme pár úsmevov. Som hrdý, ako sa Slováci postavili k tejto situácii a verím, že vďaka Hornej Dolnej na chvíľu zabudnú na obmedzenia a nepríjemnosti," povedal.

Nenechajte si ujsť unikátnu premiéru Hornej Dolnej vo štvrtok o 20.30 h na Markíze!

 
 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Horná Dolná - vo štvrtok, 18. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na