MARKÍZA • ŠTVRTOK • 20:30 •

Obľúbený herec sa musel vykričať: Kvôli susedom radšej utiekol z domu

14. 05 2020 14:30 | lch
Matej Landl zažil pri nakrúcaní úsmevnú príhodu
Matej Landl zažil pri nakrúcaní úsmevnú príhodu Foto: TV Markíza

Manželka by sa jeho vyčíňaniu na balkóne určite nepotešila.

Dnešná časť seriálu Horná Dolná bude naozaj špeciálna a špeciálne bolo aj jej nakrúcanie. Každý z hercov dostal scenár a svoju časť si musel nakrútiť sám. Niektorí boli doma, niektorí na chalupe. Seriálový Bystro trávi karanténu na svojej chalupe na Kysuciach a práve tam sa aj nahrávanie odohrávalo. Stala sa mu však jedna nepríjemnosť a na jednu dôležitú vec zabudol.

„Na chalupe na Kysuciach som zabudol nahrať jednu zvukovú nahrávku, ktorá mala ísť iba pod obraz, tzv. voice over, ako Bystro kričí na Eriku. Na chalupe by to bolo pohodové, je to mimo civilizácie a nikto by ma tam nepočul. Ja som však bol už v Bratislave, takže som to musel nahrať doma, no pre zvuk to muselo byť vonku. Tak si predstavte, že by som vyšiel na terasu môjho bytu na Dlhých dieloch a tam by som vrešťal do telefónu, na ktorý som to mal nahrať. Navyše to mali byť texty ako: „Drž hubu! Buď už konečne ticho!" A toto, keby som nahrával na Dlhých dieloch a videli by ma nejakí susedia, že takto kričím do telefónu, mysleli by si, že som sa pohádal so svojou manželkou (smiech). Išiel som preto radšej mimo domu na lúku, ktorá je pri Devínskej novej Vsi. A nahrával som to v strede tej lúky, aby ma nikto nepočul," smeje sa Matej.

Herci sa tak nakoniec museli vžiť do úlohy kameramanov, rekvizitárov a režisérov. Ako sa im to podarilo, to uvidíte už dnes večer v exkluzívnej premiérovej časti.

Sledujte premiérovú Hornú Dolnú dnes o 20.30 h na Markíze!

 
 

Komentáre (0)