Horná Dolná cover

MARKÍZA • ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Zuzana Kubovčíková Šebová: Výnimočne prehovorila o deťoch

16. 07 2021 09:00 | markiza.sk
Zuzana Kubovčíková Šebová
Zuzana Kubovčíková Šebová Foto: TV Markíza
Zuzka Šebová
Zuzka Šebová
Zuzka Šebová

Ako prijal Rudko bračeka a kedy plánuje návrat pred kamery?

Obľúbená herečka Zuzana Kubovčíková Šebová sa len prednedávnom stala dvojnásobnou maminou druhého synčeka, ktorému spolu s manželom dali meno Paľko. Zuzka porodila začiatkom apríla. „Paľko sa narodil zdravý, my sme s manželom veľmi šťastní a vďační, že je všetko v poriadku,“ prezradila nám vtedy. Zuzka sa stala maminou počas natáčania šou Tvoja tvár znie povedome a pre mamičkovské povinnosti sa v šou po pôrode už neobjavovala.

TIP: Zuzka Kubovčíková Šebová krátko po pôrode. Humor ju neopúšťa

Momentálne sa Zuzka na chvíľu vrátila na pľac obľúbenej Hornej Dolnej, kde sa zúčastnila na fotení nových promo fotografií. Rodinka už nejaký ten čas funguje vo štvorici a nás zaujímalo, ako sa im doma spolu darí a ako Rudko prijal malého bračeka. „Myslím, že ho prijal veľmi dobre, samozrejme, sme ho na to pripravovali, veľa sme sa o tom predtým rozprávali. Nečakala som, že to zvládne až takto perfektne,“ povedala nám hrdá mamina. „Keď bábätko papá, keď ho uspávam, vždy počká. Som na neho pyšná,“ neskrývala radosť.

Rudko a Paľko sa podľa Zuzky podobajú, no v jej rodine sú aj iné názory. „Všetci nám tvrdia, že Paľko je viac na Miška, ale podľa mňa sa podobajú na seba,“ dodala. Zuzka sa do práce zatiaľ nechystá. mamičkovské povinnosti si so svojimi chlapcami užíva plnými dúškami.

Pozrite si exkluzívny rozhovor s herečkou:

 

Upútavka

 
Horná Dolná - vo štvrtok, 25. novembra, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na