Horná Dolná cover

MARKÍZA • OD 9. MÁJA • V PREDSTIHU NA VOYO •

Matthias Settele si na všetkých posvietil: Čo bol dôvod návštevy Hornej Dolnej?

14. 10 2021 09:30 | lch
V Hornej Dolnej si zahral Matthias Settele
V Hornej Dolnej si zahral Matthias Settele Foto: TV Markíza
V Hornej Dolnej si zahral Matthias Settele
V Hornej Dolnej si zahral Matthias Settele
V Hornej Dolnej si zahral Matthias Settele

Generálny riaditeľ robil poriadky.

Očkovanie a koronavírus sú hlavnou témou na celom Slovensku. Hlavnou témou sa stanú aj v najnovšej časti seriálu Horná Dolná. Do dedinky sa chystá zájazd turistov z Rakúska, ale majú podmienku - dedinčania sa musia zaočkovať! V dedine sa vytvoria dva tábory. Jedna skupina je za očkovanie a druhá ho odmieta. Ako sa vyrovnajú s touto situáciou? Podarí sa im prilákať návštevu z Rakúska?

V tejto časti si zahral aj náš generálny riaditeľ Matthias Settele. „Zahral som si rakúskeho starostu, ktorý kontroluje mieru zaočkovanosti v Hornej Dolnej, samozrejme, je nízka, pretože sú tam rebeli a neriadia sa pokynmi. Ľudia z Dolnej Dolnej tvrdia, že majú stopercentnú zaočkovanosť, a tak ma chcú uniesť,“ prezradil nám na nakrúcaní.

Matthias je veľkým fanúšikom seriálu, a tak s ponukou účinkovať v ňom neváhal ani chvíľu. „Keď sa ma na to opýtal hlavný scenárista, okamžite som povedal áno. No povedal mi, že musím hrať nemeckého starostu, ja som mu nato povedal: „Nie, nie. Som Rakúšan, musím hrať rakúskeho starostu,“ povedal. Nakrúcanie bolo zaujímavé, mal som veľký rešpekt pred hercami, pretože je to náročné niekoľkokrát opakovať scény, je to výzva,“ dodal.

ZAK_6970.jpg
Foto: TV Markíza
 

Pozrite si rozhovor s Matthiasom na nakrúcaní Hornej Dolnej:

 

Sledujte Hornú Dolnú vo štvrtok 14. októbra o 20.30 h na Markíze a už teraz na VOYO!